4 FUTBOLCUMUZ SARI KART SINIRINDA

0 100

Pazar günü evinde Zonguldak Kömürspor’u yenerek ilk 5 yarışı için umut tazelemek isteyen takımımızda, dört futbolcunun kart sınırında olması teknik heyeti tedirgin ediyor.

Hüsamettin’in cezasının sona ermesi ve Bedri Can’ın iyileşmesiyle haftalar sonra ilk kez tam kadro çalışan siyah beyazlılarda kaleci Burak, sol bek Yiğit ve stoperler Ulaş ile İsmet kart sınırında yer alıyor. Kaptan Burak’la birlikte savunma hattını uyaran teknik direktör Serdar Sabuncu oyuncularına, “Dikkatli olun” mesajı verdi.

Tekirdağspor yenilgisi sonrası takımla toplantı yaptıklarını belirten Sabuncu, “Hepimiz üzgünüz ancak birlik ve beraberlikle bu süreci atlatacağız. Zonguldak Kömürspor son 3 maçını kazandı, ancak biz de Buca İlçe Stadı’nda hiç yenilmedik. Galibiyet serisi başlatmak istiyoruz. Zonguldak Kömürsqpor’da Hüseyin, Onur ve Okan gibi üç önemli oyuncu cezalı olsa da geniş bir kadroya sahipler. Dersimize çalıştık. Bu karşılaşmayı kalan 10 haftanın başlangıcı olarak görüyoruz. Yeni bir sayfa açacağız” dedi. Yönetimin cuma günü takıma moral yemeği vereceği öğrenildi.

DHA

Benzer Haberler

Yorum Yok

Cevap Bırakın