ALTAY YÖNETİMİ TARAFTAR DERNEĞİNİN YANINDA

0 895

Altay yönetimi, 1914 Taraftarlar Derneği yönetiminin istifalarından vazgeçmelerini, görevlerine devam etmelerini istedi.  

Ligde genç bir kadroyla mücadele ettiklerini ve taraftarların iç saha maçlarında futbolcular için önemli bir itici güç olduğunu dile getiren Asbaşkan Ercüment Atik, “Bu sezon tribünle takım arasında özlenen bir tablo gerçekleşti. 12’nci adamdan son yılların en iyi desteğini alıyoruz. Çocuklarımızın onlara ihtiyacı var. 1914 Taraftarlar Derneği, tribünlerde başıboşluk olmasını önlüyor. Bu bütünlüğü korumalıyız” dedi.

Dernek yönetimiyle üyelerin maçların yanı sıra antrenmanları izleyip futbolculara destek verdiğini kaydeden Asbaşkan Atik, önümüzdeki günlerde taraftar temsilcilerini tesislerde ağırlayacaklarını ve bu kez yönetim olarak kendilerinin onlara baklava ikram edeceklerini söyledi.

Altay 1914 Taraftar Derneği geçtiğimiz günlerde, “Tüm çabalarımıza rağmen tribünlerde birliktelik sağlanamamış ve bu durum puan kayıplarına sebep olmuştur. Olumsuzlukların sorumluluğunu kabul ederek görevi bırakıyoruz” açıklaması yapmıştı.

Benzer Haberler

Yorum Yok

Cevap Bırakın