BAŞKAN ÖZGÜR EKMEKÇİOĞLU KULÜBE BAĞIŞ YAPTI

0 771

Başkanımız Özgür Ekmekçioğlu, 1914 Taraftarlar Derneği’nde bir araya geldiği taraftarların sorularını yanıtlarken yönetim içindeki ve camiadaki muhalefete tepki gösterdi.

Başkan olarak pek çok cephede savaştığını dile getiren Ekmekçioğlu, “Kulislerde, kongreye gidersem beni başkanlıktan indireceklerini duyuyorum. Ne olursa olsun genel kurula gideceğim ve doğru bildiğimi yapacağım.

Halı sahayı geri kazandırdım, altyapıya müdahale ettim, transfer yasağını kaldırdım, yeni transferlerin tüm maliyetini karşılayacağımı karar defterine işlettim, kulübe yaklaşık 1.5 milyon TL hibe ettim. Yanlış mı yaptım? Umudu veren de benim kulübü bu duruma getiren de. Şehit olacaksam, bu yolda olayım. Bundan öte köy yok” şeklinde konuştu.

Yönetimde yalnız kaldığını ifade eden Özgür Ekmekçioğlu, “Ne yazık ki samimiyet içinde değiliz. Birlik ve beraberlik ruhu bozulmaya başladı. Olağanüstü genel kurul çalışmalarına başladık. Geçen sezon düşündüklerini yapamadığım, yol alamadığım için geri çekildim. Bu sene tıkanmak istemiyorum. Herkesle yüzleşirim, kimseye veremeyecek hesabım yok. Yönetimden kopan arkadaşlar desteğini esirgiyor. Onlara karşı kırgınlığım var” dedi.

Eski Başkan Cihangir Marmara’nın görevi devrederken kendisine, “Başkan olursan ne kadar para vereceksin?” sorusuna, “Siz ne verdiniz?” karşılığı verdiğini söyleyen Ekmekçioğlu, faturasız harcamaların da kayıtlara geçtiği yolundaki eleştiriler üzerine toplantıda kulübe 110 bin TL bağış yaptı.

ozgur-ekmekcioglu-bagis

Benzer Haberler

Yorum Yok

Cevap Bırakın