EĞLENCEYE HAZIR MISINIZ?

0 187

Geçtiğimiz Cumartesi günü yapılması planlanan fakat Cuma günü Şırnak’ın Cizre ilçesinde gerçekleştirilen terör saldırısı ve hayatını kaybeden polislerimiz sebebiyle ertelenen sezon başı etkinliği 2 Eylül Cuma günü saat 19:30’da gerçekleştirilecektir. Sabah saatlerinde de Zübeyde Hanım Eğitim kurumlarının sponsorluğunda yaptırılan bayraklar Kıbrıs Şehitleri Caddesi’ne asılacaktır.

Başkanımız Sayın Özgür Ekmekçioğlu ve Konak Belediyesi Başkanı Sayın Sema Pekdaş’ın yanı sıra tam kadro yönetim kurulumuz ve camiamızın simge isimleri de bu organizasyonda yanımızda olarak bizleri yalnız bırakmayacaklardır. Organizasyon günü kurulacak olan sahnede profesyonel DJ performansı ve dans gösterisi sergilenecektir. Belleğimiz ve simgemiz olan “Altay Alsancak Stadı” Belgeseli de barkovizyondan taraftarımız için yayınlanacaktır.

Bir arada, omuz omuza, semtimizi siyah beyaza boyamak, başlayacak olan sezona en güzel şekilde merhaba diyebilmek için tüm taraftarlarımızı ve İzmir halkını cumartesi günü Alsancak’a davet ediyoruz.

Organizasyon Programı:

  • 19:45 Yeni sezon öncesi dilek ve temenni konuşmaları
  • 20:00 Altay Alsancak Stadı Belgeseli
  • 20:25 Flash Mob Dans Grubu
  • 21:00 Ilgaz Bulut Performans

Yorum Yok

Cevap Bırakın