HAKEM ÇILDIRTTI

0 433

Spor Toto 3. Lig 1. Grup’ta İzmir’deki Ankara Demirspor maçının da 1-1 sonuçlanmasıyla zirvenin 9 puan gerisine düşen Altay’da da maçın hakemi Ercan Hellaç’a büyük öfke var.

Teknik direktör Cüneyt Biçer Hellaç’ın maçın skoruna direk mühadele ettiğini belirterek, “Hem Furkan’a, hem de Necdet’e yapılan hareketler penaltıydı. Bunu bir tek biz değil, rakip oyuncuları bile söylüyor” dedi.

Federasyona gidiyorlar

Hakemin pozisyonları 10 metreden izleyip tuhaf kararlar verdiğini dile getiren Biçer, “Biz rakibimizi değil, hakemi geçemedik. Hakem hatalarından bunaldık” diye konuştu. Bu arada Altay yönetiminin Türkiye Futbol Federasyonu’na Ankara Demirspor maçının görüntülerini de iliştirerek şikayet mektubu göndereceği öğrenildi.

Hakeme isyan ettiler

Altay-Ankara DS maçında Necdet’in düşürüldüğü pozisyonda hakem Hellaç’ın devam kararı vermesinin ardından saha karıştı. Yedek kulübesinden fırlayan teknik direktör Cüneyt Biçer ile sportif direktör Özden Töraydın, maçın 4. hakemi Kurtuluş Günçe’ye isyan etti. Maçın bitiminde de Altaylı futbolcular, hakem Hellaç’a tepki gösterdi

Benzer Haberler

Yorum Yok

Cevap Bırakın