HENTBOLDE KÜME DÜŞTÜK! PEKİ NEDEN?

0 373

Hentbol takımımız son karşılaşmasına da salona çıkmadığı için, hükmen mağlup olmuş ve küme düşmüştür. Peki neden?

Deplasmanlı Bayanlar 2. liginde grupta yenilgisiz lider durumda bulunan takımımızda neler oldu, neler yaşandı? Öncelikle , ilk 7 maç sonrası yenilgisiz lider durumda bulunan ekibimizde, antrenör Güler Yay istifa etti.

Güler Hoca istifa ettikten sonra, oyuncularımızı sahaya çıkmamaları yönünde etkilemiştir. Oyuncularımız 7. haftadan sonra oynanan karşılaşmalarda sahaya çıkmamaya başlamış olup, son olarak da dün oynanması gereken Gazi Gençlikspor – Altay karşılaşmasında da salona çıkmadıkları için, takımımız ligden düşürülmüştür.

Başta Yönetim Kurulumuz olmak üzere, oyuncularımız defalarca maçlara çıkmaları yönünde uyarılmıştır.  Üzülerek gördük ki, oyuncularımız eski hocalarının etkisi altında kalarak, anlamsız bir şekilde sahaya çıkmamayı seçmişlerdir.

Üzerinde Altay arması taşıyan herhangi bir sporcunun maçlara çıkmaması hangi nedenle olursa olsun, kabulümüz değildir. Ayrıca, Güler Yay’ın Altay Spor Kulübü’nden ayrıldıktan sonra, oyuncularımız üzerindeki bu yönlendirmesi kendisine ve sporcu kişiliğine yakışmamıştır. “Ben yoksam, siz de yoksunuz” diyen Güler Yay’ı şiddetle kınıyoruz.

Altay Spor Kulübü ve camiası kişilerin egolarını ve hırslarını tatmin edeceği bir yer değildir!

Altay armasına ihanet edenler, Altay Kulübü içerisine girmemelidir.

Yönetim kurulumuzun bu oyunculara gerekli cezaları vereceğine eminiz!

ALTAY BAO

Benzer Haberler

Yorum Yok

Cevap Bırakın