KULÜPLER FARKLI GÖREVLER AYNI

0 351

Daha önce Balçova Yaşamspor’da birlikte görev yapan Ekmekçioğlu Töraydın ve Biçer şimdi Altay’da. 3. Lig 1. Grup’ta ligin henüz 12. haftasında 4 teknik direktör birden değiştiren Altay’da ilginç gelişmeler yaşanıyor.

Son olarak üst üste kötü sonuçlar alan teknik direktör Ümit Turmuş ile de yolları ayıran Özgür Ekmekçioğlu başkanlığındaki yönetim göreve Cüneyt Biçer’i getirirken ilginç bir buluşmaya da neden oldu. 2014-2015 sezonunda 3. Lig ekibi FBM Makina Balçova Yaşamspor’da Özgür Ekmekçioğlu başkan, Özden Töraydın sportif direktör ve Cüneyt Biçer ise teknik direktör olarak görev yapmıştı.

O sezon küme düşen ve kapanan kulüpte 24. ile 28. haftalar arasında görev yapan Cüneyt Biçer, 5 maçta 4 yenilgi ve 1 beraberlik almıştı. Bu periyotta kalesinde 9 gol gören Biçer’in Balçova Yaşamspor’u rakip kaleye ancak 2 gol atabildi ve 5 maçta topladığı 1 puan sonrası genç teknik adamın görevine son verildi

CÜNEYT BİÇER TOPBAŞI YAPTI

Ümit Turmuş ile dün yollarını ayıran Altay yönetimi, yeni teknik patronunu hiç zaman kaybetmeden belirleyip antrenmana çıkardı. Ekmekçioğlu yönetimi, 2. Lig temsilcisi Nazilli Belediye’den 18 Ekim’de ayrılan teknik direktör Cüneyt Biçer ile önce sözleşme imzalayıp ardından 41 yaşındaki teknik patronu tesislerde çalışmaya çıkardı. 2010 yılında da Altay’da teknik direktör olarak görev yapan Biçer, Bucaspor, Çankırıspor ve Balçovaspor’da da görev yapmıştı.

Benzer Haberler

Yorum Yok

Cevap Bırakın