MEHMET ALTIPARMAK OLMAYINCA, YENİ ADAYLAR GÜNDEME GELDİ

0 711

Spor Toto 3. Lig 1. Grup lideri Altay’da Özgür Ekmekçioğlu yönetimi, Özgür Doğramacı’yla yollarını ayırmasının ardından teknik direktör arayışına hız verdi.

Zatürre teşhisi nedeniyle hastanede yatan Turgut Uçar’dan vazgeçmek zorunda kalan siyah beyazlı yönetim, teklif yaptığı Altıparmak’tan da dün kötü haber geldi. Altay Başkanı Özgür Ekmekçioglu ve sportif direktör Özden Töraydın’la önceki gün görüşüp, Samsun ve Mersin İdmanyurdu ile görüştüğünü söyleyen, “3. Lig’de çalışmayı düşünmüyorum ama Altay’ın yeri ayrı” diyen Altıparmak, Mersin ile el sıkıştı.

Bu gelişme Altay’ın planlarını bozdu. Ekmekçioğlu yönetiminin farklı teknik adam isimlerine yöneldiği öğrenildi. Siyah beyazlı yönetiminin, Bölgesel Amatör Lig şampiyonluğunun ardından geçen sezon da Kastamonu 1966’yı 2. Lig’e taşıyan Ahmet Duman ile Etimesgut Belediye’yi geçen sezon 3.Lig şampiyonu yapan Taner Öcal’ın yanı sıra Mesut Toros ile Levent Devrim’le ilgilendiği belirtildi. Yönetimin, bugünkü görüşmelerin ardından yeni teknik patronunu açıklaması beklenirken, bu hafta takımı sahaya Ertunga Kuşhan’ın çıkaracağı belirtildi.

Benzer Haberler

Yorum Yok

Cevap Bırakın