MURAT ARABACI’YI KINIYORUZ

0 485

Taraftar Derneğimiz, bugün Yeni Asır’da kulübümüzün altyapısı ile ilgili haber yapan Murat Arabacı ile ilgili açıklamada bulundu.

Kulübümüz bir süredir yönetimi, camiası ve taraftarıyla tek yumruk olup ayağa kalkmak için çaba göstermektedir. Bu yeniden doğuş hamlesi kentimizdeki birçok kişiyi sevindirip heyecanlandırdığı gibi, birtakım odakların da endişelenmesine yol açmıştır. Bu endişe kimi zaman gazete sayfalarından açık açık, kimi zaman kapalı kapılar ardında birtakım ayak oyunları çevrilmesine neden olmaktadır. Bilinmesi gerekir ki, Altay Spor Kulübü’nün çıkarlarına bilerek taş koymak kişilere ve kurumlara yarar sağlamadığı gibi zarar getirdiği durumlar da olmuştur.

Altay 1914 Taraftar Derneği olarak bu zamana kadar her şeyin farkında olsak da isim ve hedef hiçbir zaman göstermedik. Ancak bugün içinde bulunduğumuz durum ve kulübümüze karşı takınılan tavırlar bize bunu yaptırmaya zorlamıştır.

Yıllardır hemen her maç aramızda olan Yeni Asır Gazetesi Muhabiri Murat Arabacı bugün itibariyle sabrımızı tüketmiştir. 14 Ekim Cuma tarihli Yeni Asır Gazetesi’nde çıkan haber, kendisinin bilinçli şekilde kulübümüzü yıpratma çabalarının son hamlesi olmuştur. Açık ve net şekilde söylüyoruz ki Sayın Murat Arabacı ’yı bundan sonra maçlarımızda, tesislerimizde ve organizasyonlarımızda görmek istemiyoruz. Aksi bir durumda vereceğimiz tepki şimdiden bellidir.

Kimse unutmamalıdır ki Altay, kimsenin kişisel çıkarlarının anahtarı değildir. Ayrıca taraftarlarımızı uzun yıllardır kulübümüzü hedef tahtasına oturtan Yeni Asır Gazetesi’ni hiçbir şekilde almamaya davet ediyoruz.

Yorum Yok

Cevap Bırakın