ŞAMPİYONLUK İÇİN TÜM İZMİR KENETLENMELİ

0 330

Altay Teknik Direktörü Cüneyt Biçer, liderin sadece 2 puan gerisinde olduklarını belirterek, İzmirlilerden destek istedi.

Sezon sonu hedefi mutlak bir üst lig olarak belirleyen Altay’da Teknik Direktör Cüneyt Biçer, maratonun oldukça zorlu bir finale doğru gittiğini belirterek, Siyah-Beyazlı taraftarlar başta olmak üzere İzmirli tüm sporseverlerin desteğini istedi.

HER MAÇ FİNAL

Yenilmezlik serisini 14 haftaya çıkaran Altay’da Biçer, ligde kalan her maçın final niteliğinde olacağını belirterek tüm Altay camiası ve İzmirli sporseverlere destek çağrısı yaptı. Zorlu maraton sonunda elde edilecek şampiyonluğun sadece Altay’ın değil, İzmir kentinin başarısı olacağını hatırlatan Biçer; ‘‘Yıllardır Süper Lig hasreti çeken kentimizin asırlık kulüplerinin mevcut durumda elde edecekleri her başarı İzmir’in gururu olacaktır. Ekibim kalitesini zirve ile 16’ya kadar çıkan puan farkını 2’ye indirerek kanıtladı. Altay taraftarının potansiyeli çok iyi bilen, camianın içinden biriyim. Bizi yalnız bırakmayan ‘Büyük Taraftarımız’ı artan sayılarla yanımızda görmek istiyoruz’ dedi.

Benzer Haberler

Yorum Yok

Cevap Bırakın