SERDAR SABUNCU ÇOK ÖNEMLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU

0 1697

Son günlerin en çok konuşulan ismi eski teknik direktörümüz Serdar Sabuncu, sosyal medya üzerinden çok önemli açıklamalarda bulundu.Sosyal medya üzerinden açıklama yapan Serdar Sabuncu, açıklamasını aynen aktarıyoruz.

Sayın Başkan,yönetim kurulu üyeleri, futbolcu kardeşlerim ve Büyük ALTAY taraftarımız. Camia olarak zor bir süreçten geçmekteyiz.  Ama şuna inanalım şunu söyleyelim ‘Yüksel ki sen kararsın ay’ ve O sene bu sene’ olsun. Güzel günler yakın buna inanın. Yönetimler, ANTRENÖRLER, Futbolcular gelip geçicidir; Arma ve onun gerçek sahibi Taraftar BAKİ’dir.

Görev aldığım 2008-2009 sezonunda Türkiye Şampiyonu olan B Genç takımımızdan nasıl gözyaşlarıyla ayrıldıysam, (Aytaç Kara, Okay Yokuşlu, Oğulcan Gökçe, Süleyman Özdamar A Milli&Genç Milli takımlarımız ve Süper Lig takımlarında Altay Armasını temsil etmektedir) yaklaşık 15 ay sonunda Profesyonel oyunculardan kurulu ancak Amatör bir ruh ile Aile olan takımımızdan da aynı duygularla veda edip uğurlanmak aklımın ucundan geçmezdi. (Sizi çok seviyorum,o günü unutmayacağım )

Geçtiğimiz sezon Cihangir Marmara başkanımız, yönetimi ve özellikle Altay Alex Padulano başta olmak üzere başlatmış olduğumuz ”Diriliş” mücadelemiz -Transfer yasağına karşın-  başarıyla tamamlanarak bu sezonun zemini hazırlandı. (Emeği geçen Tayfun Özkan ,Mücahit Dönmez, Mehmet Can Karagöz,Ruhi Öner,Mustafa Engür hocalarım; Kaptan Burak,Bedrican,Ömer,İsmet ve Altay ın çocuklarına teşekkürlerimle). (TFF tarafından Türkiye Liglerinin En genç takımı ödülü maddi ve manevi olarak kulübümüze kazandırılmıştır) (Sezon bitiminde ise Divan kurulu başkanımız Sayın Erdoğan Tözge tarafından bana layık görülen Şükran plaketi  Yönetim kurulumuzun ve Eski başkanlarımızdan Sayın Mahmut Özgener ile Sayın Ahmet Taşpınar’ın  katılımıyla gerçekleştirilmiştir)

Geçen sezon ve bu sezon maddi,manevi destekleri yadsınamayacak olan başkanımız sayın Özgür Ekmekçioğlu ve yönetim kurulumuz; yetenekleri ve kişilikleri ile Büyük ALTAY a yakışır Adam gibi Adamlardan kurulu bir Takım kurmamıza imkan sağlamıştır. Taraftarımız, personelimiz ve futbolcu kardeşlerimiz ile saha içi kadar saha dışında da gerçek bir SEVGİ ile Aile ortamı oluşturduk. Bu imkanların bize sunulması nasıl bir tercih ise ayrılık kararı da bir tercihtir ve saygı duyulmalıdır.

Futbolcu kardeşlerime soyunma odasında hep söylediğim gibi ”Kazanmak HERŞEY değildir ancak kazanmak için sahada elinden geleni yapmak HERŞEY” İşte ben ve Teknik Ekibim (Reha,Çağlar,Umut,Uğur,Suat hocalarım) elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık yani ”HERŞEY”i yaptık.

Sonuç olarak; Büyük ALTAY taraftarı!

Sizin desteğinizle, Adam gibi adamlardan kurulu bu takımın başarıyla Şampiyonluğa ulaşacağına yürekten inanıyorum. ”Şampiyon yap bizi heykelini dikelim” derdiniz ya!  Belki bugün değil ama Yarınlarda daha üst liglerde inşallah.

Her Teknik Direktöre nasip olmayacak Sevginize ve saygınıza minnettarım.

ALLAH hepinizden razı olsun. Hakkım sonuna kadar HELAL olsun. ALLAH’a emanet OLUN.

SERDAR SABUNCU

Benzer Haberler

Yorum Yok

Cevap Bırakın