SPOR OKULLARI KOORDİNATÖRÜ GÜRKAN GÜNGÖR AÇIKLAMALARDA BULUNDU

0 359

Altay Spor Okulları Koordinatörü Görkem Güngör, çalışmalarıyla Altay’ın “futbolcu fabrikası” kimliğini güçlendireceklerini bildirdi.


Güngör, yaptığı yazılı açıklamada, İzmir’de Gaziemir, Narlıdere, Bornova, Bornova Osmangazi, Buca, Karşıyaka, Üçyol-Hatay gibi merkez noktalar dışında Altındağ, Çamdibi, Levent gibi semtlerde faaliyetlerine başladıklarını belirtti.

Bunların dışında Torbalı, Kemalpaşa, Menderes gibi uzak ilçelerle Turgutlu, Manisa ve Bursa başta olmak üzere İzmir dışı merkezlerde de faaliyet göstereceklerini bildiren Güngör, şunları kaydetti:

“Altay’ın Türk futboluna kazandırdığı isimler ışığında veliler ve çocuklarımızın kulübümüze büyük ilgisi var. Bizler de bu ilgiyi arttırıp yetenekli gençlerimize yol açmak için uğraş veriyoruz. Altyapı ve spor okullarında imkanlarımız günden güne iyileşiyor. Başkan Özgür Ekmekçioğlu’nun desteğiyle altyapı antrenörlerimizin çalışma koşulları düzeltildi, oyuncularımızın ihtiyaç duyduğu malzeme ile forma ve eşofmanlar dağıtıldı. Tüm altyapı oyuncuları A takımın yararlandığı sağlık hizmetlerinden aynı şartlarda faydalanıyor. Biz de çalışmalarımızla Altay’ın ‘futbolcu fabrikası’ kimliğini güçlendireceğiz.”

Benzer Haberler

Yorum Yok

Cevap Bırakın