TRANSFER YASAĞININ KALKMASI ZOR

0 459

Spor Toto 3’üncü Lig ekiplerinden Altay’ın olağanüstü genel kurulunda güven tazeleyen yönetimin transfer yasağını kaldırmasının zor olduğu bildirildi.

Transferin önünü açmak için eski futbolculara olan 1 milyon 42 bin TL borcu ödemesi gereken Altay’da yöneticiler, “Bu parayı ödedikten sonra kaleci, stoper, orta saha ve forvete takviye yapmak için 4 futbolcuya 1 milyon TL harcamamız gerekecek. 2 milyon TL’nin üzerinde paraya ihtiyacımız var. Zaten futbol takımı için yeni sezonda tahmini bütçemizi 1 milyon 391 bin TL olarak belirledik. Transfer yasağını kaldırmamız zor görünüyor” diye konuştular.

Siyah beyazlılarda gündeme gelen 1000 kişiden 1000’er TL bağış kampanyasının gerçekleşmesi halinde elde edilecek 1 milyon TL ile ancak transferin önünün açılabileceği ifade edildi. Yönetimde Altay isminin önüne ya da arkasına sponsor firma ismi getirilmesi de masaya yatırılacak. Altyapıdan yetişen oyuncuların geçen sezon tecrübe kazandığını dile getiren yöneticiler, “Camiada önümüzdeki sezon küme düşeceğimiz yönünde yorumlar yapılıyor. Geçen sezon da aynı şeyleri duymuştuk, ancak Türkiye’nin en genç takımı olarak altyapımızın gücünü gösterdik. Kimse endişelenmesin” dedi.

Benzer Haberler

Yorum Yok

Cevap Bırakın